Онлайн міксинг та мастеринг

Міксинг вирішує все.

Міксинг це найважливіший етап створення пісні, тут формується головне – картина зі своїми власними кольорами та характером. Завдяки комбінації студійного обладнання, сучасних цифрових інструментів та нашого досвіду ваші інструменти та вокальні партії набудуть індивідуальності, отримають необхідне забарвлення а трек виділиться серед інших. Якісний моніторинг,  детальна тембральна корекція і необхідні динамічні зміни змусять вашу пісню звучати по-дорослому.  При замовленні міксингу ви також отримаєте безкоштовний мастеринг вашої пісні.

Що від вас необхідно.

Від вас необхідно надати всі індивідуальні треки без жодних корекцій в форматі WAV/AIFF 24біт з частотою 48кГц (також не забудьте експортувати всі ваші віртуальні інструменти). Якщо ваш запис з іншою частотою дискредитації, це не проблема, підтримуємо і інші формати. Ми не працюємо з сесійними файлами, будь-ласка експортуйте все в індивідуальні треки.

Що ви отримаєте.

Ви отримаєте готовий мікс без мастерингу та додатковий файл з нашим мастерингом, готовий продукт для прослуховування і розповсюдження.

Надіслано!